Najlepšie Halloween kostýmy pre tehotné ženy

Priniesť dieťa do sveta je pre mnoho žien úžasným zážitkom. Ak príde Halloween a vy ste v rodine, je stále možné, ak sa budete baviť, pretože existuje veľa kostýmov Halloween pre tehotné ženy, z ktorých si môžete vybrať. Ak ste na malej DIY, tu je niekoľko skvelých kostýmov pre Halloween pre tehotné ženy.

Ak ste náhodou tehotná, keď sa valí Halloween, neznamená to, že musíte ujsť Halloweenské oslavy a zábavu. Aj keď sa vaše telo (a tvár) zmení, neznamená to, že nemôžete hrať na šaty, čo je základným aspektom Halloweenu, a nájdete mnoho fantastických halloween kostýmy pre tehotné ženy. Ak ste prirodzene kreatívni, tu sú niektoré nápady týkajúce sa kostýmov, ktoré môžete ľahko vytvoriť a ktoré môžu uskutočniť tí, ktorí sú kreatívni alebo leniví.

DIY Halloween kostýmy pre tehotné ženy

1. Eyeball

Toto je jeden z najjednoduchších nápadov na kostýmy Halloween pre tehotné ženy. Potrebujete len nejaké čierne oblečenie a bolesť tváre. Noste všetko čierne oblečenie na Halloween, jednoducho vyfarbite svoju holú alebo oblečenú oblasť brucha na bielo a potom vyfarbte stred oka ľubovoľnou farbou. Urobte to čo najrealistickejšie pridaním niekoľkých červených žíl. V závislosti od toho, čo hľadáte, môže byť očnica roztomilá alebo strašidelná.

2. tekvica

Ak ste vyčerpaní a nechcete robiť príliš veľa, jednoducho choďte ako Halloween tekvica, ktorá je jedným z najjednoduchších kostýmov Halloween pre tehotné ženy. Noste zelenú čiapku, ktorú si z plsti môžete vyrobiť doma. Potom choďte do toho a vyfarbite brucho oranžovo a ozdobte ho a nechajte ho vystrčiť z diery, ktorú urobíte v hornej časti.

3. hrášok

Hrášok je ďalší z najjednoduchších nápadov na kostýmy Halloween pre tehotné ženy, ktoré sú príliš vyčerpané tehotenstvom, aby na Halloween nepriniesli príliš veľa problémov. Alebo každá tehotná žena, ktorá hľadá jednoduché a jednoduché kostýmy pre Halloween. Farebné džínsy boli v sezóne veľké, takže by bolo ľahké nájsť zelené džínsy. Alebo môžete použiť zelené tepláky, legíny, atď. Pridajte zelenú mikinu alebo iný top s dlhými rukávmi a odrežte otvor v oblasti brucha alebo zdvihnite košeľu, aby ste predviedli svoje holé brucho a uistite sa, že je brucho natreté. zelená.

4. Maľujte to brucho

Ak nemôžete urobiť nič iné, jednoducho vymaľte svoje holé tehotné brucho a pomocou Halloweenu to hrdo predvádzajte. Môžete maľovať tak, aby vyzeral ako futbalový loptu, basketbal, bowlingový loptičku, atď.

5. Čarodejnica

Ak všetko ostatné zlyhá, kostým čarodejnice je oldie, ale dobrota a je jedným z najlepších kostýmov Halloween pre tehotné ženy. Existujú aj čarodejnice, ktoré sú tiež matkami a môžete pridať použitie svojho maľovaného tehotného brucha ako čarodejnice, ktorá drží tekvicu. Musíte použiť to, čo máte, a tehotné brucho je skvelým zdrojom pre Halloween.

6. Buchta v rúre (Duh!)

To je jeden z najlepších nápadov Halloween kostým pre tehotné ženy a vyžaduje krabicu akejkoľvek veľkosti v závislosti na veľkosti tehotného brucha. Prvým krokom je vystrihnúť ho tak, aby ste ho mohli nosiť na pleciach s dostatkom priestoru, aby ste si mohli prejsť hlavou. Ozdobte krabicu tak, aby vyzerala ako rúra s použitím rôznych farieb a vystrihnite prednú časť tak, aby sa mohla otvárať a zatvárať. Pred „rúru“ napíšte „buchta v rúre“ a namaľte brucho béžovú farbu, aby pri otvorení rúry mohol každý vidieť „buchtu v rúre“.